PROFIL  .  SLUŽBY  .  KONTAKT
sk
en
 
APARTMÁNY ZARIA - PROJEKT

Záhradné apartmány ZARIA. Architektonická štúdia a Projekt pre Stavebné povolnie rieši výstavbu samostatného objektu apartmánového domu, ktorý rozšíri ubytovacie kapacity k exitujúcemu objektu Apartmánov Zaria.

Základnou funkciou stavby Záhradné Apartmány Zaria je rozšírenie ubytovacích kapacít na parcelách investora
v samostatných apartmánoch. Stavba je určená na prechodné ubytovanie, je zameraná na rodiny s deťmi.


Objekt svojim materiálovým riešním naväzuje na pomerne moderné riešenie existujúcej budovy na pozemku. Budú použité oceľové schodiská s roštami, kovové zábradlia s rebrovou výplňou. Objekt bude exteriérove riešený škrabanou omietkou v odtieňoch šedej farby s doplnkom obkladu vedľa balkónových dverí každého apartmánu. 

 

Realizácia začala v auguste 2013, na obrázku je stav z novembra 2013.

 

Pri návrhu sa pôvodne počítalo s predsadenými presklenými stenami.

 

Objekt bude dvojpodlažný s jednoduchou sedlovou strechou a nízkym sklonom (kvôli čo najmenšiemu tieneniu na susednú parcelu). Objekt je navrhnutý ako dvojpodlažný pričom na prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú 4 apartmány (z toho jeden je upravený aj pre využívanie imobilnými návštevníkmi), spoločenská miestnosť s herňou, kuchynským kútom a dvomi hygienickými zariadeniami. Nachádzu sa tu taktiež technická miestnosť so samostaným vstupom. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza 5 samostaných apartmánov a sklad.

 

Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú 4 apartmány (z toho jeden je upravený aj pre využívanie imobilnými návštevníkmi), spoločenská miestnosť s herňou, kuchynským kútom a dvomi hygienickými zariadeniami. Nachádzu sa tu taktiež technická miestnosť so samostaným vstupom.

 

Pri návrhu sa pôvodne počítalo s predsadenými presklenými stenami.

 

Apartmány sú zložené z obývacej časti s kuchynským kútom, zo samostatnej spálne a hygienickej časti.

 

Na predmetnom stavebnom pozemku sa už nachádza existujúci objekt Apartmánového domu v prevádzke s piatimi apartmánmi a príslušenstvom. Investor rozširuje navrhovanou stavbou ubytovacie kapacity o ďaľších 9 apartmánov so samostatnými vstupmi. Navrhovaný objekt má 6 východov na voľné priestranstvo z I.N.P. a 3 východy vonkajšími schodiskami z II.N.P., je samostatne stojaca.  Pôdorysný tvar objektu je členitý rozmerov 26,6 x 9,3 m.

 

  PROFIL     Ateliéry  |  Tím a spolupracovníci  |  Naši klienti
  ARCHITEKTÚRA     Portfólio  |  Architektonické služby  |  Nízkoenergetické a inteligentné budovy  |  Kontaktný formulár architektúra
  INTERIÉRY     Portfólio  |  Služby interiérového štúdia  |  Kontaktný formulár interiéry
  DIZAJN     Portfólio  |  Grafické a reklamné služby  |  Kontaktný formulár grafika
  KONTAKT     Kontaktný formulár  |  Sídla a fakturačné údaje  |  Oblasti pôsobenia

Copyright © Artlandia, s.r.o. 2007 - 2016