Artlandia AD Štiacvnica TOP

Apartmánový dom Štiavnica

Apartmány, wellness a reštaurácia, Liptovský Ján

Apartmánový dom Štiavnica – Jedná sa o existujúci objekt, ktorý sa nachádza v Jánskej doline, bokom od hlavnej komunikácie, situovaný v miernom svahu. Objekt bol realizovaný v 80-tych rokoch ako rekreačné zariadenie.
Zámerom investora bolo hlavne zrekonštruovať chátrajúci objekt, urobiť stavebné úpravy, ktoré by viac odrážali záujmy rekreujúcich sa klientov (úprava malých izieb na prevažne apartmánové izby). Pripraviť na prízemí recepciu s barom, a v podzemnom podlaží wellness. Objekt sa nadstavil úpravou podkrovného podlažia na bežné a nadstavením štvrtého podlažia. V objekte bol preto dobudovaný aj osobný výťah.

37 ubytovacích jednotiek – v objekte je navrhnutých 34 apartmánov a 3 izby. Realizácia prebieha od júna 2018.

2018/19

realizácia

1869

plocha m2

5

podlažia

Prezentačné karty BYT 3.6

Ukážky spracovania prezentačných kariet k jednotlivým bytom na použitie v internetovej prezentácii a na stiahnutie pre klientov.

Prezentačné karty BYT 1.2

Karty spracovávame ako doplnok k projektu na stavebné povolenie a slúžia na podporu predaja.

Interiéry

Čisté, jednoduché návrhy zariadenia apartmánov a izieb.

Interiéry

Čisté, jednoduché návrhy zariadenia apartmánov a izieb.​

Pôdorysy podlaží

Hlavný vstup do budovy je na južnej fasáde na 1 nadzemnom podlaží. Nachádza sa tu ďalej recepcia, príprava na bar, hygienické zariadenia pre ženy a mužov a apartmány. V budova bude dobudovaný výťah. Na druhom, treťom a štvrtom podlaží sa nachádzajú apartmány a izby pre hostí. Na streche je prestrešný výstup pre prístup výťahom aj hlavným schodiskom. Bude sa tu nachádzať rekreačná zóna pre ubytovaných hostí. V podzemnom podlaží sa nachádza wellness.

Pôdorysy podlaží

Fasáda budovy je navrhnutá v prírodných farbách, biela omietka, kamenný a drevený obklad. Exponovaná južná fasáda je čo najviac otvorená slnečným lúčom, okná do apartmánov sú zväčšené na francúzske, balkóny majú čiastočne presklené zábradlia s dreveným mohutným madlom. Severné balkóny s výhľadom majú zábradlia s drevenou výplňou. Pri hlavnom vstupe je dominantný nápis/názov Štiavnica na fasáde. Dvere a okná sú plastové s vnútornou farbou bielou a vonkajšou šedou.

< Súvisiace projekty >